• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Igokea "razbila" Zadar!

U trećoj pripremnoj utakmici Igokea je deklasirala Zadar (94:66) u Laktašima.

Poslije rumunskog Gaz Metana i Partizana m:ts, aleksandrovački košarkaši su nastavili sa serijom pobjeda na pripremama za novu sezonu u Jadranskoj ligi.

U dvorani u Laktašima smrznut je hrvatski Zadar na - 28 pogodaka, a ekipu su predvodili Korsli Edvardsa sa 15, GOran Gajović sa 13 i Siniša Štemberger sa poenom manje.

Trener "igosa" Dragan Bajić nije mogao da sakrije zadovoljstvo zbog ubjedljive pobjede nad hrvatskim prvoligašem.

"Pobijediti kvalitetan tim koji predvode dva Amerikanca sa 28 razlike je dovoljan pokazatelj naše igre. Ali, za nas je najbitnije da nastavimo u ovakvom ritmu jer smo na početku priprema i možemo još da napredujemo", izjavio je Bajić za "EuroBlic".

Prema njegovim riječima "igosi" postepeno dižu formu i u odnosu na prvi meč sa Rumunima, osjetno je podignuta forma ekipe.

"Insistiraću na maksimalnom ispunjavanju obaveza kako bih iz ovog tima izvukao maksimum", podvukao je trener Igokee.

"Igosi" će nastaviti pripreme u Poreču, gdje će odigrati još tri pripremna meča, a potom ih 14. i 15. septembra očekuje turnir u Laktašima, na kojem će učestvovati Partizan m:ts, ruski Himki i slovenačka Krka.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC