Klackalica stala na slovenačku stranu

Od "+16" do "-7", ali i pobede!

Mega Krka 95>96 Izvor: MN PRESS

Izuzetno uzbudljiv meč viđen je u Sremskoj Mitrovici!

Mega Leks je već u prvoj četvrtini gubila od Krke 16 poena razlike (2:18), ali je uspela da to nadoknadi, zatim i povede, međutim, ne i da pobedi.

Gosti iz Slovenije slavili su 96:95 (26:17, 18:33, 32:25, 20:20), iako je domaćin u poslednjoj četvrtini imao "plus pet" (86:81).

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Rebes i Luković sa po 23 poena, s tim da ih je Rebec postigao za 29 minuta, dok je Luković na parketu proveo čak 37 minuta. Čebular i Eliot su ubacili po 17, Kari 10...

Megu je predvodio Novak sa 27 poena za 32 minuta na parketu, Zagorac je ubacio 19, Mušidi i Jaramaz po 14, Tejić 10...

Krki je to bila četvrta pobeda, uz tri poraza, dok Mega sada ima šest poraza i dve pobede.

Slovenci u narednom kolu igraju kod kuće protiv MZT Skoplja, a našeg predstavnika čeka duel sa Igokeom u gostima.

Crvena zvezda - Partizan 21.00

TABELA: Budućnost 8-0, Zvezda 7-0, Partizan 6-1, Cibona 6-2, Igokea 4-4, Cedevita 4-3, Krka 4-3, Zadar 3-5, Mornar 2-5, FMP 2-5, Mega Leks 2-6, Olimpija 2-4, MZT 1-6, Karpoš Sokoli 0-7.