Prvi bod za Banjaluku

Vaterpolisti Banjaluke u meču drugog kola Prve B lige Srbije osvojili su prvi bod.

Izabranici Slobodana Grahovca remizirali su na banjalučkom Gradskom olimpijskom bazenu protiv ekipe Valis 93, rezultatom 11:11.

Nakon početnog ispitivanja snaga u prvoj četvrtini koja je završena rezultatom 1:1, Banjalučani su odigrali furiozno drugi period igre rezultatom 4:2. U drugom dijelu gosti, domaćin je održavao vođstvo sve do posljednje četvrtine, kad su gosti uspjeli da stignu do izjednačenja i na kraju izobore remi.

U narednom kolu banjalučki vatepolisti gostuju u Kruševcu kod ekipe Rasine, dok Valis 93 igra protiv svog drugog tima koji se takođe takmiči u Prvoj B ligi Srbije.

Banjaluka – Valis 93 11:11 (1:1, 4:2, 3:3, 3:5)

BANjALUKA: Milovanović, Amidžić 1, Jolić, Trifunović 1, Poljak 2, Đukić, Kecman 2, Šobić 1, Dmitrašinović 1, Stevandić 1, Petković, Vujković 2, Stevandić, Simurdić. Trener: Grahovac.

VALIS 93: Spasojević, NIćiforović, Janošević 2, Radulović 1, Arsenović, Radosavljević, Pelemiš 2, Gligorijević, Popović 1, Dan, Đorđević 1, Bulajić 3, Ilić, Nasev. Trener: Serafimović.