VATERPOLO: Partizanu pobjeda, Beogradu aplauzi

Partizan zabeležio novu, očekivanu pobjedu u domaćem prvenstvu, ali Beograd pružio snažan otpor u dvije četvrtine.

VATERPOLO: Partizanu pobjeda, Beogradu aplauzi Izvor: MONDO

Vaterpolisti Beograda pružili su junački otpor Partizanu u 4. kolu srpskog prvenstva, ali je to bilo samo dovoljno za poraz od 10:4 (2:1, 1:2, 5:1, 2:0).

Beograd je odigrao odlično dvije četvrtine, drugu je čak i dobio(!), ali kada su crno-bijeli dodali gas u trećoj četvrtini stvari su došle na svoje mjesto.

Bio je to duel i braće Korolija na dvije strane - Miloš igra za Partizan, a Mihajlo, nekadašnji vaterpolista crno-bijelih, sada je član Beograda. Rezultat između njih dvojice bio je izjednačen - obojica su dali po dva gola.

Najefikasniji na meču bio je Andrija Prlainović sa tri gola, dva je dao Miloš Korolija. Golove za Beograd postigli su Mihajlo Korolija (dva) i po jedan Marko Rusov i Nemanja Ubović.

Partizan ima sve četiri pobjede u dosadašnjem toku prvenstva, a Beograd dvije pobjede i dva poraza.