Srbija bruji o smiješnom autogolu: Nikome nije jasno kako je golman Napretka ovo uspio! (VIDEO)

Neobična scena na meču Superlige.

napredak-javor-golman-autogol-smIJesno-nevJerovatno-video Izvor: YouTube/Superliga Srbije/Screenshot

Kakav dan u Superligi Srbije.

Nakon što smo videli lude scene koškanja i sukoba na utakmici Čukarički - Vojvodina, jedna neobična stvar desila se i u Kruševcu.

Tamo je na meču Napretka i Javora zabilježen gotovo nevjerovatan autogol Miloša Ostojića, golmana Kruševljana, kojim je Javor stigao do vođstva.

Kruševljani i Ivanjićani su odigrali 1:1, ali je u 11. minutu u centru pažnje bio golman domaćeg tima.

Poslije jednog centaršuta sa lijeve strane, činilo se kao da će lopta ići u gol, ali da Ostojić drži sve pod kontrolom i da će uhvatiti loptu.

Ipak, pravo niotkuda, čuvaru mreže Napretka kao da su se noge spetljale i sve je rezultiralo u gubitku balansa, poslije čega se lopta od njegovih noga odbija u njegovu mrežu za slavlje Javora.

Evo kako je to izgledalo (na 1.03 od početka snimka):

Napredak - Javor 1:1
Izvor: Youtube/Superliga Srbije

Ipak, ovo nije Napredak koštalo bodova, pošto je Marko Bačanin u 78. minutu donio izjednačenje i postavio konačan rezultat.