Portugalac bijesan zbog suđenja, vikao u kameru nakon šoka u nadoknadi: Ljut sam, mi zaslužujemo poštovanje! (VIDEO)

O njegovom "nastupu" se priča.

portugal-trener-bijesan-var-sudjenje-almerija-leganes-zasluzujemo-postovanje-vikao-urlao-video Izvor: Twitter/MontesRaul9/Printscreen

Mnogo bure zbog VAR sistema na koje se ljute Portugalci!

Nakon što je reprezentacija Portugala bila bijesna na holandske sudije u Beogradu zbog nedosuđenog pogotka na meču protiv Srbije u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, to nisu bile sve kritike.

Kritika na VAR sistem bilo je i od strane portugalskog trenera Žozea Gomeša!

Šef stručnog štaba Almerije bio je besan u subotu uveče poslije remija njegove Almerije 1:1 protiv Leganesa. Ovaj okršaj španske Segunde takođe je ostao u sjenci sudijskih odluka.

I dok je Portugalcima u Beogradu bio problem što nije bilo VAR sistema, Gomeš je ovdje bio ljut na izjednačenje Leganesa u 99. minutu utakmice i to poslije sumnjivog jedanaesterca!

"U Portugalu mi kažemo da se ne osjećamo kao da smo djeca dobrih ljudi. A ja jesam sin dobrih ljudi! Veoma sam ljut! Mi zaslužujemo poštovanje! Mi zaslužujemo poštovanje! I treba da poštujete ove ljude koji naporno rade", u jednom trenutku je i vikao Žoze Gomeš na konferenciji za medije.

Almerija je povela 1:0 protiv Leganesa u 92. minutu, ali je u 99. primila gol i sada imaju 57 bodova, četiri manje od pozicija koje vode u Primeru. Leganes je odmah iza njih sa 54 boda.