MEGVAJER NASTAVIO DA SE BRUKA, ALI NIJE JEDINI! Šta uradi golman - ovako ne griješe ni amateri! (VIDEO)

Hari Megvajer i David de Hea poklanjali golove Sevilji...

sevilja pobijedila mančester junajted  Izvor: Printscreen/ESPN

Sevilja je pobijedila Mančester junajted u Španiji (3:0) i prošla u polufinale Lige Evrope. Po prikazanom na terenu španski tim bio je bolji i vjerovatno bi dobio meč i sam, ali je ovako slavio uz veliku pomoć dvojice protivničkih igrača. U pitanju su Hari Megvajer i David de Hea.

Najskuplji štoper ikada i kapiten Junajteda nastavio je da "briljira", po ko zna koji put svojim greškama pomagao je protivniku. Tako je bilo i sada i to kod prvog gola u osmom minutu. Prvo je vratio loptu De Hei, onda se pozicionirao i tražio da mu je golman vrati, on je to učinio, pa je Hari iz prve htei da doda do saigrača, potpuno nesvjestan prostora oko sebe i činjenice da su čak trojica igrača Sevilje pored. Ukrali su mu loptu i En-Nesiri nije imao težak zadatak.

Bio je to početak kraja "crvenih đavola". Kod drugog gola je De Hea mogao i morao bolje, poslije kornera Rakitića Bade je ramenom šutirao i pogodio, golman njegovih kvaliteta trebalo je bolje da reaguje.

To nije bilo sve, pošto je španski čuvar mreže u 81. minutu poklonio gol ponovo. Loše je procijenio let lopte, nije uspio da je primiri, pobjegla mu je, En-Nesiri je to pratio i sa oko 20 metara rutinski pogodio praznu mrežu.

Navijači su, očekivano, bijesni. Nadaju se da će trener Erik Ten Hag na ljeto da se riješi i jednog i drugog igrača... Što se Lige Evrope tiče u polufinalu igraće Juventus i Sevilja odnosno Roma i Bajer Leverkuzen.