• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

ZVEZDA: Tri meča iz Antalije direktno na TV

Televizija "Sport klub" prenosiće pripremne utakmice crveno-bijelih sa Žilinom, zatim sa Klužom ili Liteksom i konačno sa Dinamom iz Bukurešta.

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtak u Antaliji počinju "udarnu" fazu zimskih priprema, a uoči putovanja je na zvaničnom sajtu kluba objavljena lijepa vijest za navijače crveno-bijelih u Srbiji i regionu.

Kablovska televizija "Sport klub" obezbijedila je direktne prenose tri od pet (potencijalno šest) mečeva koje će izabranici Roberta Prosinečkog odigrati tokom dvije nedjelje boravka na turskoj obali Sredozemnog mora.

Već u subotu od 17 časova na programu će biti duel sa slovačkom Žilinom, u sklopu turnira četiri ekipe, a u zavisnosti od rezultata, Zvezda će u utorak (7. februara) igrati protiv rumunskog Kluža ili bugarskog Liteksa.

Meč za treće mjesto zakazan je za 14 časova, a finale za 17 časova.

"Sport klub" preskočiće duel sa kineskim Điangsuom 11. februara, dok će 14. februara od 16.30 prenositi utakmicu Zvezda - Dinamo Bukurešt.

Crveno-bijeli će odmah po dolasku u Antaliju odigrati meč sa švajcarskim drugoligašem Vinterturom, a postoji mogućnost da za 16. februar bude zakazana utakmica sa Šahtjorom, u kojem slučaju će se ekipa dan kasnije vratiti u Beograd.

Sve pomenute provjere sigurno će Zvezdinim pristalicama pružiti realnu sliku o tome šta mogu da očekuju kada početkom marta bude nastavljeno srpsko prvenstvo.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC