LE (KVAL): Široki Brijeg pao u produžecima

Široki Brijeg poražen je na gostovanju Sent Patriku (2:1) u revanšu drugog pretkola Lige Evrope.

LE (KVAL): Široki Brijeg pao u produžecima Izvor: MONDO

Domaćina je u vođstvo doveo Rasel u 39. minutu, izjednačio je Džidić u 65. i obzirom da je i prvi meč na Pecari završen istim rezultatom otišlo se u produžetke.

Na Ričmond Park u Dablinu, Fegan je na isteku prvog produžetka u 105. minutu ponovo doveo Sent Patrik do prednosti i okončao ovogodišnji nastup Širokog Brijega u Evropi.

Irce u okviru trećeg pretkola Lige Evrope očekuje dvomeč protiv njemačkog Hanovera.

Sent Patrik: Klark, O’Brajen, Kena, Bolger, Čembers, Fegan, O’Konor, Bermingem, Braun, Forester, Rasel.

Široki Brijeg: Bilobrk, I. Džidić, Bertoša, Ješe, Bajano, Šilić, Kordić, Vagner, Ćorić, Zlomislić, Bloudek.