• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

VOJVODINA: Disciplinom do velike pobjede

Igrači i stručni štab Novosađana nisu krili oduševljene poslije ubjedljive pobjede na gostovanju u Litvaniji.

Novosađani su trijumfom protiv Suduve (4:0) u revanš meču izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Trener "lala" Zlatomir Zagorčić istakao je da su igrači odigrali disciplinovano, od početka do kraja, i da im je takav odnos obezbijedio ubjedljiv trijumf.

"U revanšu nam se nije samo vratilo sve što smo propustili u prvom meču Novom Sadu, već smo to u potpunosti zaslužili. Igrali smo disciplinovano, odgovorno i imamo zbog čega da slavimo. Odlično smo počeli, tražili smo brzi gol i Moreira ga je dao već u četvrtom minutu. Nakon toga imali smo vremena da pokažemo sve ono što smo govorili i prije meča, a to je da smo bolji od Suduve", rekao je za "Sport" Zagorčić.

Marko Poletanović je istakao da su odlučili golovi koje je njegov tim postizao u idealnim trenucima.

"Uradili smo baš ono što smo htjeli. Na vrijeme smo iskoristili šanse, postigli golove i utakmicu priveli kraju na pravi način. Svi smo dobro odigrali i nismo dozvolili da nam se ponove greške iz prvog meča. Sada idemo dalje, i to je najvažnije. Na redu je bečki Rapid. To jeste mnogo teži rival od Suduve, ali daćemo sve od sebe da budemo uspješniji. Poručujem našim navijačima da imaju čemu da se nadaju i da treba samo da budu strpljivi", rekao je vezista Vojvodine.

(MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC