• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Milivojević: Samo pristup da promijenimo...

Fudbaler Crvene zvezde tvrdi da ekipa nije imala pravi pristup u mečevima sa Naftanom i da se to neće ponoviti protiv Omonije.

Iza zaključanih vrata, u tišini, fudbaleri Crvene zvezde pokušavaju da urade dvije stvari.

Da zaborave 180 minuta protiv Naftana i da se pripreme za 180 minuta protiv Omonije. Za to imaju samo sedam dana, potrošili su četiri, ostala su im još tri do početka prve od dvije utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

U četvrtak, od 20.30, na "Maraknu" dolaze "zeleni" iz Nikozije.

Tada, ljuti (čitaj: bijesni) navijači crveno-bijelih vidjeće neku novu Crvenu zvezdu na koju će biti ponosni. Tako kaže vezista ekipe Luka Milivojević u izjavi koju je dao zvaničnom portalu kluba, jedinom mediju koji ima komunikaciju sa fudbalerima Zvezde poslije odluke trenera Roberta Prosinečkog da treninge zatvori za javnost.

"Bili smo bijesni sami na sebe. Međutim, uspjeli smo nekako da izbacimo negativnu energiju i okrenemo se duelu sa Kipranima", rekao je Milivojević i objasnio otkud to da je ekipa primila šest, a možda i sedam golova od Naftana.

"Imali smo loš pristup i to je po mom mišljenju bio najveći problem u susretima sa Naftanom. Do nas su dopirale priče, kako treba da im damo što više golova, malo smo se opustili, i to nas je koštalo rezultata", rekao je i dodao:

"U svaki naredni meč moramo da uđemo maksimalno koncentrisani, jer u suprotnom, gubimo na agresivnosti, to sa sobom povlači lošu igri u defanzivi i niz drugih problema, zbog kojih smo uostalom i ispraćeni, podvlačim opravdano, zvižducima sa terena".

Ako efikasnost sada nije sporna, odjednom se pojavio problem u odbrani.

"Ponavljam, treba samo pristup da promijenimo, i ukoliko budemo igrali kako znamo, uvjeren sam da možemo mnogo. Siguran sam u to. Ako tome dodamo još da igramo pred našim navijačima, jasno je da očekujem pobjedu i prolaz. Pokazali smo i proljetos od kakvog smo materijala. Za čitavu polusezonu primili smo šest golova, isto koliko i u prethodna dva meča", podsjeća Milivojević.

O Omoniji...

"Još nismo napravili detaljnu analizu. Znamo da su promijenili tim, doveli mnogo novih igrača i da imaju dosta stranaca. Najjači su u veznom redu, i imaju odličnog napadača. Ali, ako mi damo sve od sebe, ne treba nikoga da se plašimo. Treba da se 'zategnemo', da ih dobro izanaliziramo, da budemo agresivni, borbeni do fanatizma, i u tom slučaju, ne sumnjam da će doći i rezultat", rekao je Luka Milivojević.

(MONDO, foto: MN Press)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC