• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Dogovor Partizana i Stojića oko Luke i Kojića

Stojić pristao na dinamiku isplate, ali i tražio odmah isplatu provizije za transfer Nemanje Tomića u Tursku.

U 48 sati veliki obrti u transfer priči na relaciji Partizan - Rad.

Najprije je bilo najavljeno da će ofanzivci Rada Predrag Luka i Nemanja Kojić postati igrači Partizana, da bi cijeli dogovor propao, jer se klubovi nisu "našli" u elementu dinamike isplate. Izgledalo je kao da će dvojac ostati u klubu sa Banjice.

Ali...

U petak u večernjim časovima novi obrt!

Predrag Luka i Nemanja Kojić novi su igrači Partizana, a ugovore će potpisati na 3,5 godine.

"Definitivno smo Stojić i ja sve to definisali i očekujemo ih tokom vikenda u Antaliji na pripremama", rekao je sportski direkor Partizana Ljubiša Tumbaković, koji je već nekoliko dana u društvu sa prvim čovjekom Rada Rankom Stojićem i sa kojim stalno gleda pripremne utakmice crno-bijelih.

Izgledalo je da Luka i Kojić neće doći na Topčidersko brdo. O čemu se radilo?

"Pa, možda je bilo nekih malih nesporazuma i nesuglasica, ali danas smo Ranko i ja sve to izdefinisali i sve je poslato Upravnom odboru kluba na odlučivanje", rekao je Tumbaković.

Prema saznanjima MONDA, dvije strane su se dogovorile o sljedećem: Rad, odnosno Stojić je pristao na dinamiku isplate novca od transfera Luke i Kojića, ali će zato odmah dobiti proviziju za posredovanje u transferu Nemanje Tomića u turski Genčlerbirigli.

Na pitanje da li je ovim prelazni rok za Partizan završen, Tumbaković je odgovorio potvdno.

"Vjerujem da jeste. Teško da će neko otići", dodao je on.

Crno-bijeli će tako pojačati navalnu liniju u kojoj trenutno imaju samo Marka Šćepovića i Aleksandra Mitrovića (klasični napadači), kao i ofanzivnog vezistu Lazara Markovića.

PRELAZNI ROK ZA PARTIZAN:

Otišli su: Nemanja Tomić (Genčlerbirigli, Turska), Stefan Šćepović (Ašdod, Izrael), Zvonimir Vukić (istekao mu ugovor, prešao u PAOK), Medo Kamara (Bolton), Mohamed Zabija (raskinut ugovor), Eduardo Pašeko (vratio se u Sao Kaetano), Sreten Sretenović (traži angažman). Radiša Ilić je od golmana "avanzovao" u trenera golmana.

Došli su: Eliomar Silva (iz Javora), Predrag Luka i Nemanja Kojić (Rad).

(V.S. - P. V. - MONDO - foto: FK Partizan)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC