JSL: Vojvodina, konačno

Golom Petra Škuletića u nadoknadi vremena, Novosađani ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu u Jelen Superligi - 1:0.

JSL: Vojvodina, konačno Izvor: MONDO

Nakon dva remija, Vojvodina je ostvarila i prvu superligašku pobjedu.

Paralaleno sa uspjesima na međunarodnoj sceni, "lale" su posrtale u domaćem takmičenju. U uvodnom kolu je na "Karađorđu" odolio Donji Srem, a u potom i Voždovac, na stadionu Obilića.

Ipak, u nedjelju uveče Novosađani su imali razlog za slavlje. Petar Škuletić postigao je u 93. minutu gol za pobjedu Vojvodine nad Spartakom - 1:0.

Centarfor "lala" time je potvrdio da je u dobroj formi, pošto je i u četvrtak zatresao mrežu moldavskog Šerifa u baražu za popunu grupa Lige Evrope.

Crveno-bijeli su imali veliku priliku i u finišu prvog poluvremena, kada je novajlija Simon Vukčević šutirao sa desetak metara dva puta, ali golman Branimir Aleksić odbio loptu.

"Lale" su pobjedom "kupile mir" pred pripremu za najvažniji meč u novijoj klupskoj istoriji, revanš protiv Šerifa u četvrtak uveče. Prvi meč završen je bez pobjednika - 1:1.