BORAC: Prvotimci očekivano bolji od juniora

Prvi tim Borca pobijedio juniore banjalučkog kluba sa 5:2 u pripremom meču pred nastavak nastavak Premijer lige Bosne i Hercegovine.

BORAC: Prvotimci očekivano bolji od juniora Izvor: MONDO

Crveno-plavi su protiv ekipe Stojana Malbašića nastupili bez pet igrača (Avdukić, Runić, Subić, Grahovac i Predragović) koji imaju reprezentativne obaveze.

Borac je već poslije 18. minuta vodio 3:0 pogocima Stefana Dujakovića, Ognjena Đelmića i Vladana Grujića, da bi u 33. minutu juniori smanjili preko Dušana Stevandića.

Međutim, Igor Žuržinov je četiri minuta kasnije iz slobodnog udarca povisio na 4:1 i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku su prvotimci kompletirali petardu u 49. minutu pogotkom Miloša Perovića, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio je sjajnim udarcem Mihajlo Maletić.

U drugih 45 minuta, za seniore je nastupio nekadašnji stoper Borca i reprezentativac BiH Ognjen Vranješ, koji će trenirati sa timom Dragana Bajića do povratka u redove ruske Alanije iz Vladikavkaza.

(MONDO, foto: FK Borac)