Borac minimalcem savladao Leotar

Lider Premijer lige BiH na početku drugog poluvremena slomio otpor "fenjeraša" Leotara i golom Mladena Žižovića u 54. minutu slavio 1:0.

Borac minimalcem savladao Leotar Izvor: MONDO

Borac je u 54. minutu konačno krunisao terensku inicijativu. Siniša Dujaković je centrirao, Mladen Žižović šutirao je glavom, lopta je na putu prema golu pogodila jednog od igrača Leotara i završila iza leđa Mladena Kukrike.

Nekoliko trenutaka prije vodećeg gola crveno-plavih, došlo je do koškanja na terenu, pa je glavni arbitar Velimir Drinić sa dvije javne opomene smirio situaciju. Kod domaćih "požutio" je Aleksandar Radulović, a kod gostiju Darko Đajić.

Najbolju priliku u prvom poluvremenu domaći fudbaleri imali su u 26. minutu kada je Žižović savladao golmana Trebinjaca Kukriku, ali je fudbaler Leotara Lazar Zečević uspio da izbaci loptu sa gol-linije u polje.

Čelik je na "Bilinom polju" poražen od Širokog Brijega, dok su u posljednjem meču 14. kola Sarajevo i Željezničar u 102. gradskom derbiju odigrali bez pobjednika, ali i bez golova.

OVDJE pročitajte šta se dešavalo na današnjim utakmicama 14. kola Premijer lige BiH koje su odigrane od 13.30 časova.