SERIJA A: Skromni Juve, tužni Milan

Pol Pogba donio tri boda Juventusu na gostovanju Parmi. Fiorentina očitala lekciju Milanu na San Siru. Napoli dobio Kataniju 2:1.

SERIJA A: Skromni Juve, tužni Milan Izvor: MONDO

Preživio je Juventus gostovanje Parmi koja je u usponu forme.

Golom Pola Pogbe u 77. minutu, Juventus je dobio mininalnim rezultatom i ostao da dahće za vratom Romi, koja je pravi hit tekućeg šampionata sa svih 10 pobjeda (Roma u nedjelju gostuje Torinu).

Fiorentina je održala fudbalsku lekciju Milanu nasred san Sira - 2:0. Milanu je ovo peti poraz u 11 kola, a zvužduci navijača na kraju utakmice možda su označili kraj Masimilijana Alegrija na klupi rosonera.

Milan nije napravio nijednu šansu protiv Fiorentine, koja je apsolutno zasluženo trijumfovala, golovima Huana Vargasa i Borhe Valere. Ako ovako nastave "ljubičasti" mogu da se nadaju mjestu koje vodi u Ligu šampiona.

Napoli je savladao Kataniju 2:1 u meču u kojem je sve najzanimljivije, a to su golovi, stalo u prvih 25 minuta. Za Napolitance je najvažnije da su upisali nova tri boda i da drže na oku i Romu i Juventus.