SERIJA A: Prištinac pokvario Mihin debi

Prvi meč bivšeg selektora Srbije na klupi Sampdorije završen remijem. Đenovljani vodili do nadoknade vremena, kada je Lorik Cana izjednačio, 1:1.

SERIJA A: Prištinac pokvario Mihin debi Izvor: MONDO

Debitantska utakmica Siniše Mihajlovića u Sampdoriji nije imala srećan kraj. Njegov tim nije uspio da mirno privede kraju meč sa Laciom, iako je vodio do 94. minuta.

Vezista Đenovljana Roberto Sorijano donio je domaćima vođstvo u 67. minutu, ali je Lorik Cana izborio bod za Rimljane pred kraj meča.

Povratak bivšeg selektora Srbije na stadion Luiđi Feraris negativno je obilježio i Nenad Krstičić. Isključen je u 46. minutu.

U preostalim utakmicama najznačajniji je podatak da je Juventus pobjedom nad Livornom zauzeo vrh, bar do ponedjeljka uveče i utakmice Rome i Kaljarija.

Strijelci za "Staru damu" bili su Fernando Ljorente i Karlos Tevez. Obojica su postigli po gol u drugom poluvremenu.

Od srpskih internacionalaca, na terenu su se našli Željko Brkić, Dušan Basta i Nenad Tomović.