SERIJA A: Ludilo na "Đuzepe Meaca"

Inter - Parma 3:3, poslije mnogo preokreta! Antonio Kasano ponovo na "Đuzepe Meaca", ali u dresu Parme. Poklon gol Handanovića (pogledajte).

SERIJA A: Ludilo na "Đuzepe Meaca" Izvor: MONDO

Sjajan meč odigrali su Inter i Parma na "Đuzepe Meaca" i pravom goleadom zatvoreno je 15. kolo Serije A.

Inter - Parma 3:3, nakon što je Parma vodila 2:1 na poluvremenu, pa je potom Inter imao prednost 3:2.

Povela je Parma u 11. minutu, nakon što je Antonio Kasano, do ljeta igrač Intera, sjajno asistirao Nikoli Sansone, koji je majstorski matirao Handanovića.

Inter je izjednačio u 44. minutu, poslije izvrsnog udarca glavom Rodriga Palasija, ali samo minut, dva kasnije ponovo su gosti poveli, zahvaljujući Handanoviću, koji je loptu već imao u rukama, ali mu je prošla kroz noge, što je iskoristio Marko Parolo.

Pogledajte

U nastavku preokret za dva minuta. Ponovo je Palasio bio strijelac za novo izjednačenje u 54. minutu, da bi u 56. Fredi Guerin doveo Inter u vođstvo. Međutim, Parma je poslije samo tri minuta ponovo imala bod u rukama - izjednačio je Sansone.

Finiš meča donio je nova uzbuđenja pred oba gola, a pravo je čudo šta je Dijabi promašio u 83. minutu. Mogla je Parma sa cijelim plijenom kući.

Tabelu i ostale rezultate pogledajte OVDJE.

(MONDO, Foto: AP Photo/Antonio Calanni)