Ovaj dečko Suarez je "lud"!

Ne postoji trenutno ubojitije fudbalsko oružje na planeti i to je osjetio Kardif. Pogledajte kako je igrao Suarez...

Ovaj dečko Suarez je "lud"! Izvor: MONDO

"Pojačan" novim ugovorom, prema kojem dobija 200.000 funti svake nedjelje, Luis Suarez nastavio je svoje pozitivno fudbalsko ludilo i "izgrizao" Kardif u prvom poluvremenu utakmice 17. kola Premijer lige.

Dva gola fudbalera koji je trenutno u najboljoj formi na planeti i asistencija za Rahima Sterlinga prije odlaska na odmor bila su dovoljna za novu pobjedu "redsa". Gosti su u drugom poluvremenu samo smanjili poraz - 3:1 (3:0).

Suarez je ove subote stigao do 10. gola u decembru, 19. u sezoni i 29. u 2013. godini!

Urugvajac je trenutno najbolji strijelac u pet najjačih evropskih liga i ne samo to, dva puta je pogodio stativu.

Liverpul je s ova tri boda prestigao lidera Arsenal (36:35), koji će u ponedeljak dočekati trećeplasirani Čelsi (33).

Pogledajte PRVI, i DRUGI Suarezov pogodak.

(MONDO, Foto: Guliver/Getty Images/Clive Brunskill)