Šćepović dva puta tresao mrežu Barse!

To, međutim, nije bilo dovoljno da Sporting Hihon savlada Barselonu B - 2:2.

Šćepović dva puta tresao mrežu Barse!  Izvor: MONDO

Stefan Šćepović nastavio je golgetersku seriju i u Barseloni.

Dva puta pogodio je mrežu drugog tima katalonskog giganta, ali je to bilo dovoljno samo za remi Sportinga iz Hihona i Barselone B - 2:2.

Šćepović je dva puta dovodio goste u vođstvo, u 15. i 88. minutu, ali je prvo izjednačio Arnaldo Sanabrija u 33, a onda i Edu Bedia u 91. minutu.

Reprezentativac Srbije najbolji je strijelac drugoligaškog karavana u Španiji sa 15 golova u 17 mečeva, ali je njegov klub propustio šansu da se izjednači na vodećoj poziciji sa Deportivom iz La Korunje, koji trenutno ima dva boda više. Između njih je Rekreativo Uelva, sa utakmicom manje i istim brojem bodova kao Sporting (32).

I drugi srpski fudbaler koji nastupa za Sporting, Dejan Lekić, bio je akter ove utakmice, ali ne i strijelac.

(MONDO, Foto: FK Partizan/Area Multimedia RSG )