PREMIJER: Siti strašan, ali Bane strašniji!

Čelsi je golom Branislava Ivanovića prekinuo zastrašujuću seriju Mančester sitija na "Etihadu" - 0:1! Murinjo dobio rat sa Pelegrinijem.

Prvi utisak: ČETVORICA Srba među 22 majstora na "Etihadu" ovog ponedjeljka uveče.

Drugi utisak: VRHUNSKI fudbal!

Treći utisak: Taktička pobjeda Žozea Murinja nad Manuelom Pelegrinijem.

Četvrti utisak: Kapiten srpske reprezentacije Branislav Ivanović, prvim golom lijevom nogom od dolaska u Englesku, prekinuo je zastrašujuću seriju pobjeda Mančester sitija na "Etihadu" i donio veliku pobjedu Čelsiju na najtežem gostovanju na Ostrvu.

Peti utisak: Može li ova sezona u Premijer ligi da bude još luđa od ovoga!?

Mančester siti - Čelsi 0:1 (0:1), strijelac Ivanović u 32. minutu.

U drugom poluvremenu i drugi srpski "plavac", Nemanja Matić bio je na nekoliko centimetara od spektakularnog gola, kada je sa 25 metara ljevicom umalo srušio konstrukciju iznad glave Džoa Harta. Pogodio je raklje...

Međutim, i Aleksandar Kolarov iz Mančester sitija odigrao je fantastičan meč i uradio sve što je mogao da "napakuje" gol saigračima, ali su se oni redom brukali na njegove "teledirigovane" lopte sa lijevog krila. Njegov saigrač, najmlađi od četvorice srpskih na terenu, Matija Nastasić, imao je solidan meč i na kraju imao sreće da ne bude isključen za faul nad Oskarom u 87. minutu.

Koliko je bio srećan, toliko je bio i mudar u neprijatnoj situaciji za svoj tim.

Do daljeg: Arsenal 55, Mančester siti 53, Čelsi 53!

(MONDO, Foto: Guliver/Getty Images)