SERIJA A: Iguain obožava Milan!

Gonzalo Iguain ponovo je bio koban po Milan. Napoli je i drugi put ove sezone pobijedio "rosonere", uz dva gola Argentinca - 3:1!

Adel Tarabt postigao je gol na debiju u crno-crvenom dresu, poslije samo pet kontakata sa loptom u Seriji A, ali je junak večeri ipak bio Gonzalo Iguain.

Argentinac je postigao dva gola u derbiju kola, za pobedu Napolija nad Milanom na punom "San Paolu" - 3:1 (1:1).

Iguain je tresao mrežu Kristijana Abijatija u 56. i 82. minutu, uz podatak da je postigao bar gol na posljednje tri utakmice protiv "rosonera", u dresovima Napolija i Real Madrida. Jesenas, u Milanu, bilo je 1:2, a gol za vođstvo Napolitanaca od 0:2 postigao je - Iguain!

Tarabt je postigao divan gol u 8. minutu, ali ga je "poništio" Gokan Inler "parabolom" iz ljevice sa 25 metara, uz blagu pomoć Najdžela De Jonga, od čiju se nogu odbio šut Inlera. Abijati je bio nemoćan...

Bila je ovo zaslužena pobjeda Napolija, koja je mogla da bude i ubjedljivija. Milan, Klarensa Sedorfa, ostaje daleko, daleko od Evrope...