Klop nije kupio rođendanski poklon Jojiću!

Ili ga je možda zaboravio u svlačionici, saznaćemo na poluvremenu utakmice Borusija - Zenit!

Miloš Jojić, za sada, nije dobio rođendanski poklon od trenera Jirgena Klopa.

Praktično "dobijenu" utakmicu sa Zenitom iz Sankt Peterburga, na 22. rođendan, počeće sa klupe za rezervne igrače.

Vidjećemo da li će se Klop na poluvremenu setiti da je njegovom vezisti ove srijede rođendan i da li će Jojić dobiti šansu u nastavku utakmice u koju njegov tim ulazi lagodno, sa pobjedom od 4:2 u gostima, što znači da ruski tim, koji je poslije toga smijenio trenera Lućana Spaletija, mora da pobijedi bar sa 3:0.

Fudbaler Zenita i nesuđeno pojačanje Crvene zvezde ove zime, Aleksandar Luković, zauzeo je mjesto na klupi.

Ostanite uz MONDO, pratićemo uživo događaje i na Vestfalenu i na Old Trafordu, gdje bi trebalo da bude uzbudljivije.

Olimpijakos je duel u Pireju dobio rezultatom 2:0 i zadao težak udarac ionako grogiranom menadžeru "đavola" Dejvidu Mojesu, koji je za revanš odredio prilično ofanzivnu postavu sa Vejnom Runijem, Danijem Velbekom i Robinom van Persijem u startnih 11, a igraće i legendarni Rajan Gigs.

Trener gostiju, Mićel, sudeći prema sastavu, neće se braniti na "Old Trafordu".

MANČESTER JUNAJTED: De Hea - Rafael, Džons, Ferdinand, Evra - Kerik, Valensija, Gigs - Velbek, Runi, Van Persi.

OLIMPIJAKOS: Roberto - Maniatis, Manolas, Marćano, Olevas - Leandro Salino, N'Dinga, Perez, Fuster - Kembel, Domingez.

BORUSIJA DORTMUND: Vajdenfeler - Šmelcer, Humels, Papastatopulos, Pišček - Kel, Šahin, Groskrojc, Mhitarijan - Obamejang, Levandovski.

ZENIT: Malafejev - Krišito, Hubočan, Anjukov, Lombarts - Šatov, Fajzulin, Vitsel - Dani - Keržakov, Hulk.