PLBiH: Željo rutinski slavio u Trebinju

Fudbaleri aktuelnog šampiona BiH rutinski su odradili posao protiv već otpisanog Leotara. Na preostala dva meča nije viđen pobjednik.

Već u prvom poluvremenu Željezničar je stekao nedostižnu prednosti na "Policama" protiv Leotara. Prvo je Jasmin Bogdanović i 15. minutu pogodio za 1:0, a osam minuta kasnije mladi Damir Sadiković povisio je prednost gostiju na 2:0. Već na startu drugog poluvremena, Muamer Svraka postavio je konačnih 3:0 za lak i ubjedljiv trijumf "plavih".

Travnik nastavlja sa odličnim rezultatima ovog proljeća. Na teškom gostovanju na sarajevskoj "Otoci", "veziri" su stigli do boda. Nakon prvih 45 minuta, vodili su golom Feđe Dudića u 32. minutu, a bod Olimpiku donio je Asim Zec u posljednjim trenucima utakmice.

Mreže na stadionu "Bilino polje", gdje su igrali Čelik i Vitez, su mirovale.