Kanderva za ludnicu na "Olimpiku"!

Komičnim autogolom Sijanija, Parma je došla do 2:2 u 81. minutu, ali je Antonio Kandreva u nadoknadi vremena donio veliku radost Laciju.

Hvatanje za glavu i zbog nevjerice i zbog radosti!

Fudbaleri Lacija pobijedili su Parmu u 31. kolu Serije A golom Antonija Kandreve u nadoknadi vremena, desetak minuta nakon što je defanzivac rimskog kluba, Mišel Sijani, tragikomičnom reakcijom probacio loptu kroz noge svom golmanu Federiku Marketiju.

Na kraju: Lacio - Parma 3:2 (1:1).

U isto vrijeme, u Đenovi, Sampdorija i Fiorentina odigrali su miroljubivih 0:0 uz "mali milion" promašenih šansi na obje strane, dok je Verona deklasirala Đenovu na svom terenu - 3:0, uz dva gola neuništivog Luke Tonija. Torino je nastavio dobro da "gura", 2:1 protiv Kaljarija.

Za Fiorentinu, svih 90 minuta odigrao je Nenad Tomović, njegov imenjak Krstičić igrao je do 81. minuta za Sampdoriju, Nikola Maksimović odigrao je cijelu utakmicu za Torino, dok Boška Jankovića nije bilo u timu Verone.