JSL: Huligani prekinuli meč u Kruševcu

Navijači Novog Pazara prekinuli utakmicu u Kruševcu.

Ružne scene i skandiranja u Kruševcu...

Zanimljiva i napeta utakmica između Napretka i Novog Pazara bila je prekinuta dva puta po desetak minuta zbog nereda koje su izazvali navijači iz grada na Jošanici.

U 84. minutu došlo je do incidenata na južnoj tribini gdje su bile smještene pristalice Novog Pazara. Vrlo brzo su u taj sektor ušli pripadnici Žandarmerije, koji su silom istjerali navijače gostujućeg tima sa stadiona.

Kada se sve smirilo, sudija Bojan Nikolić dao je znak za nastavak meča, koji je ujedno produžio deset minuta.

Zanimljivo da je utakmica bila prekinuta i u prvom poluvremena zbog uvreda i šovinističkog skandiranja huligana iz Novog Pazara, i to u trenucima dok je njihov tim imao prednost 1:0.

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije vjerovatno će reagovati ekspresno i "zaključati" stadion u Novom Pazaru, gdje u narednom kolu (četvrtak) gostuje Crvena zvezda!

Kruševljani su pobijedili 2:1.

Strijelci za Napredak bili Srđan Dimitrov i Nemanja Božović, dok je jedini gol za goste postigao Nemanja Arsenijević.

(Foto:MN Press)