BUNDES: Smjena Hipije pogurala Bajer

Poslije smjene trenera Samija Hipije, fudbaleri Leverkuzena reagovali su pozitivno i pobijedili Hertu rezultatom 2:1.

Šok terapija - uspješna!

Vidjećemo da li će potrajati...

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena, nakon što je uprava tog kluba smijenila trenera Samija Hipiju zbog jedne pobjede u devet utakmica, savladali su danas na domaćem terenu ekipu Herte rezultatom 2:1, pa su preuzeli četvrto mjesto na tabeli Bundes lige koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Bajer je silovito otvorio utakmicu i već poslije dvadesetak minuta stekao vođstvo od 2:0, a gosti iz Berlina u završnici poluvremena uspjeli su samo da smanje prednost domaćina, što je bio i konačan rezultat utakmice 30. kola.

Popularni "farmaceuti" na četvrtoj poziciji imaju bod prednosti nad Volfsburgom, a dva više od Borusije Menhengladbah. U narednom kolu, Lever gostuje Nirnbergu, pa dočekuje Dortmund.