• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Lijepe vijesti u Rimu pred derbi

Miralem Pjanić je potpisao četvorogodišnji produžetak ugovora sa Romom, saopšteno je neposredno pred duel sa Juventusom.

Mančester junajted, Pari Sen Žermen, Barselona i Bajern Minhen samo su neki od klubova koji su se dovodili u vezu sa transferom Miralema Pjanića, međutim, Roma ih je sve pobijedila!

"Vučica" je uspjela da sačuva sjajnog 24-godišnjeg vezistu i privoli ga da potpiše produžetak ugovora na četiri godine.

"Novi ugovor ističe 30. juna 2018", saopšili su iz Rome na dan velikog derbija sa Juventusom u pretposljednjem kolu Serije A.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine moći će tako potpuno rasterećen da uđe u duel sa Torinezima i pomogne "vučici" da pred svojim navijačima učini ljepšim kraj sezone u meču sa novim-starim šampionom Juventusom.
(MONDO, Foto: Guliver/Getty images/Paolo Bruno)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC