Navijači moskovskog CSKA se tukli sa policijom i gađali bakljama sa navijačima Rome, zbog čega je na nekoliko minuta prekinuta utakmica na "Olimpiku".

Nije jasno ko je prvi počeo, ali i nije bitno. Ružne scene svakako su viđene na Olimpijskom stadionu u Rimu, zbog čega je čak sredinom drugog poluvremena na nekoliko minuta i prekinut duel Lige šampiona između Rome i moskovskog CSKA.

Kazni će sigurno biti, a videćemo narednih dana i kakvih...

Domaćin je od starta utakmice počeo da "razbija" goste, što navijačima ruskog kluba sigurno nije prijalo. Bili su prinuđeni da gledaju kako njihov tim prima golove kao na traci u meču koji je na kraju završen pobedom Rome 5:1.

U jednom trenutku neredi su počeli, a po fotografijama se vidi da je došlo do tuče pristalica CSKA i policije, dok se na video snimku može videti kako navijači Rome bacaju baklje u "kavez" sa gostima, ali im ih i ovi vraćaju.