Juventus stao u Sasuolu!

Branilac titule i trenutni lider, posle gostovanja Sasuolu više nema stoprocentan učinak u Seriji A.

Trijumfalna serija "stare dame" u prvenstvu Italije, započeta nakon poraza od Napolija 30. marta, završena je u subotu uveče u malenom Sasuolu.

Simone Zaza, koji je do letos bio 50 odsto u vlasništvu Juventusa, doveo je domaće u vođstvo u 13. minutu, a šest minuta kasnije je izjednačio Pol Pogba i postavio konačan rezultat - 1:1 (1:1).

Juve sada vodi na tabeli sa samo bodom više od Rome, koju je pod kontroverznim okolnostima savladao u derbiju pre 13 dana. "Vučica" je u premijernom meču 7. kola lako izašla na kraj sa Kjevom - 3:0.

Crno-beli su do večeras imali niz od 13 dobijenih mečeva Serije A, sedam na kraju prošle i šest na početku ove sezone.

U tom periodu su samo dva protivnika uspela da im zatresu mrežu: Roma u pomenutom derbiju (3:2) i Sasuolo, kada su ga kao gosti pobedili rezultatom 3:1.