SERIJA A: Udineze, kao, zadržao neizvesnost

Bez golova na Friuliju. Sampdorija primila "petardu" u Torinu. Lacio poražen bez Đorđevića.

Juventus nije uspeo da slavi u Udinama, ali i pored toga ima velikih sedam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Romu, tako da je potrebno čudo pa da Torinezi ne osvoje četvrtu uzastopnu titulu u Seriji A.

Borbeni igrači Udinezea pružili su jak otpor šampionu, ali nisu uspeli da mu nanesu drugi poraz ove sezone.

Mnogo zanimljivije bilo je u ostalim mečevima 21 kola igranim u nedelju od 15 časova.

Čak četiri od šest utakmica završeno je rezultatom 2:1 ili 1:2!

Najneizvesnije bilo je u Bergamu, gde je Atalanta pobedila Kaljari fantastičnim golom Pinile u četvrtom minutu nadoknade.

Najveće iznenađenje je verovatno poraz Lacija od Ćezene u gostima, na šta je verovatno uticalo i odsustvo povređenog napadača Filipa Đorđevića.

Najviše golova viđeno je u Torinu, gde su "bikovi" razbili Sampdoriju 5:1. Ekipi Siniše Mihajlovića nije pomogao ni Samjuel Eto, koji je debitovao za klub iz Đenove u 71. minutu kada je zamenio Edera.