Đukić i Kordoba stradali od beka

Brazilac Mičel Masedo sa dva gola u drugom poluvremenu gurnuo tim Miroslava Đukića u zonu ispadanja.

Problemi za Đukića!

Nekadašnji trener Partizana i selektor Srbije sa ekipom Kordobe je doživeo treći poraz zaredom i skliznuo u opasnu zonu.

Kordoba je na svom stadionu povela protiv Almerije u 10. minutu, sjajno izvedenim "slobodnjakom" Federika Kartabije, ali je u drugom poluvremenu zablistao Brazilac Mičel Masedo i sa dva pogotka preokrenuo rezultat.

Brazilski desni bek izjednačio je posle pravovremenog utrčavanja u kazneni prostor, topovskim udarcem pod prečku u 61. minutu.

Da ga lopta "hoće", potvrdilo se samo pet minuta kasnije, kada je na "drugoj" stativi sačekao loptu ubačenu iz kornera i po drugi put zatresao mrežu.

Almerija se "vinula" na 15. poziciju sa 22 boda, ispred Hetafea sa 20 i utakmicom manje, Levantea sa 19, Kordobe i Granade sa 18 i trenutno poslednjeg Elčea, koji ima 17 bodova i meč manje.

Levante je izašao iz zone ispadanja iznenađujuće ubedljivom pobedom nad Malagom u subotu uveče - 4:1.

Đukićev tim pre serije od tri poraza je imao uspešan period, u kome je ostvario tri pobede i dva remija, uz očekivani poraz od Barselone na Nou Kampu.