Partizan - Maribor: Nikolić ima napadača

Ivan Šaponjić odmah dobio šansu u navalnom redu Partizana u test meču na pripremama u Antaliji. Protiv Maribora za čast i hotelski popust. Trenutni rezultat je 1:1.

Taman kada je mislio da posle Danka Lazovića niko više neće napustiti njegov tim, moskovska Lokomotiva i uprava Partizana "uletela" su mu klizeći start. Iz Partizana je otišao još jedan napadač, pritom najbolji strelac Superlige, Petar Škuletić.

Bilo kako bilo, Nikolić mora da radi sa onim što ima, a realnost su dva napadača i još nekoliko fudbalera koji imaju ofanzivne karakteristike.

U 18 časova, Partizan je počeo igra sedmi meč na pripremama u Antaliji. Protivnik je učesnik LIge šampiona, slovenački Maribor.

Nikolić je odredio sastav, a napad crno-belih predvodi tinejdžer Ivan Šaponjić.

Partizan i Maribor igraju za prvo mesto na turniru koji organizuje hotel "Susesi" u kojem su smešteni, a pobednik turnira dobija lep hotelski popust za pripreme za narednu sezonu. Partizanu je potrebna pobeda od dva i više golova razlike za prvo mesto.

Crno-beli su poveli u devetom minutu, strelac je bio Bogosavac.Ali, u 29. minutu Maribor je izjednačio preko Ibraimija iz penala.

PARTIZAN: Kljajić, Volkov, Bogosavac, Branko Ilić, Stevanović, Babović, Lukić, Marković, Saša Ilić, Marinković, Šaponjić.

Klupa: Živko Živković, Nemanja Petrović, Ćirković, Brašanac, Andrija Živković, Kojić.

Maribor: Handanović, Stojanović, Rajčević, Šuler, Viler, Vršič, Mertelj, Filipović, Ibraimi, Tavareš, Volaš.

Klupa: Kotman, Mejač, Pušaver, Vujčić, Arghus, Živko, Janža, Sallalich, Ndiaje, Dervišević, Bohar, Hotić, Dodlek, Mendi, Kramarič, Zahović.