Haos na ulicama, šok na Olimpiku!

Navijači Fejenorda rušili su Rim, a njihovi ljubimci u duelu sa Romom izvukli remi - 1:1! Pročitajte sve rezultate Lige Evrope.

Počela je i nokaut faza Lige Evrope! Masovnije evropsko takmičenje ušlo je u drugi deo, a u četvrtak uveče biće odigrano 16 utakmica.

U terminu od 19.00 časova viđeno je nekoliko iznenađenja. Definitivno najveće u Rimu, gde su sinoć i danas divljali navijači Fejnorda.

Holandski tim izborio je remi na velikom Olimpiku, golom Kolina Kazima Ričardsa u 55. minutu. U tom trenutku, Roma je vodila pogotkom Žervinja, a do kraja nije bilo promena, uprkos napadima Italijana. Završeno je 1:1.

Dakle, "vučici" ne ide ni u međunarodnim mečevima, kao ni u trci za titulu sa Juventusom. Srpski vezista Adem Ljajić presedeo je celu utakmicu na klupi.

Neprijatan meč odigrao je i Olimpijakos na Olimpijskom stadionu u Kijevu. Izgubio je od Dnjepra 0:2, iako su mu mnogi opravdano pripisivali ulogu favorita. Za Atinjane je poslednjih pola sata odigrao Luka Milivojević.

Za razliku od Fejnorda, navijači PSV Anjdhovena u Holandiji bili su tužni. Njegov tim izgubio je na Filips stadionu od Zenita, golom Hulka u 63. minutu.