Hrabro srce!

Seltik u nadoknadi vremena izborio remi sa Interom, 3:3! Kakav meč šesnaestine finala Lige Evrope u Glazgovu!

U 13. minutu, Inter je na krcatom Seltik Parku vodio 2:0, golovima Đerdana Šaćirija i Rodriga Palasija. Domaćin je izjednačio već do 25, pogotkom Stjuarta Armstronga i autogolom Uga Kampanjara.

Šou je bio najavljen, a potom i viđen!

Inter je minut pre odlaska na odmor još jednom poveo, udarcem Rodriga Palasija, pa ispustio vođstvo kada se činilo da se do neće dogoditi. U nadoknadi vremena!

Švedski napadač Džon Guideti najspretniji je bio u kaznenom prostoru, prihvativši loptu na dodavanje Hendersona, pre nego što je udarcem pod prečku savladao Krega Gordona, za konačnih 3:3! Nada šampiona Škotske živi pred odlazak u Milano sledeće nedelje.

Srpski centarfor Stefan Šćepović presedeo je na klupi domaćih celu utakmicu, a Zdravko Kuzmanović igrao je 79 minuta u veznom redu Intera. Nemanja Vidić odgledao je meč sedeći iza leđa Roberta Manćinija...

Istovremeno, Mario Baloteli je u finišu utakmice Liverpul - Bešiktaš doneo Redsima pobedu golom sa penala, bez suspendovanog Lazara Markovića. U Londonu, Totenhem je odigrao nerešeno sa Fiorentinom, koja je smogla snagu da izvuče remi golom Basante, na asistenciju Stefana Savića.

Najimpresivniji trijumf u kasnijem večernjem terminu ostvario je Napoli, koji je na gostovanju Trabzonu praktično "overio" plasman, sa čak četiri lopte u mreži domaćih.

Revanš ovog duela, kao i ostalih, biće odigran za nedelju dana.