PRIMERA: Mandžukić i Grizman se igrali!

Posle teškog i neugodnog poraza u Vigu, sve što je šampionu trebalo je lagan rival na "Kalderonu" i razigran tandem napadača.

Dijego Simeone je, izgleda, izabrao.

U ovom trenutku, šansu iz drugog plana tražiće Fernando Tores.

Posle poraza u Vigu, za koji je okrivio sebe zbog izvođenja ekipe u neadekvatnoj formaciji, sa Toresom, Antoanom Grizmanom i Mariom Mandžukićem u napadu, Simeone je za naredno kolo izabrao drugu dvojicu i - pogodio!

Grizman i Mandžukić asistirali su jedan drugome za brzih: Atletiko - Almerija 3:0 (3:0) u meču 24. kola španske Primere, u kojoj je sve počelo porazom Barselone kod kuće od Malage (0:1), a nastavljeno pobedom Valensije nad Kordobom našeg Miroslava Đukića (1:2), inače bivšim trenerom Valensije.

Mandžukić i Grizman su završili posao na "Kalderonu" za 16 minuta igre u prvom poluvremenu, u periodu od 13. do 29. minuta.

Sve posle toga bilo je otaljavanje posla za crveno-bele, koji u sredu gostuju Bajer Leverkuzenu u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.