''Bijela tačka'' srećna za ''zmajiće''

Autori mondo.ba Autori Anadolija

U prijateljskom meču u Kaknju, mlada reprezentacija BiH savladala Tursku 2:1. Dvostruki strijelac za bh. selekciju prvotimac Dinama iz Zagreba Armin Hodžić.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine do 21 godine savladala je danas na Gradskom stadionu u Kaknju svoje vršnjake iz Turske rezultatom 2:1.

Dvostruki strijelac za bh. selekciju je bio prvotimac Dinama iz Zagreba Armin Hodžić koji je mrežu Turske načeo u osmoj minuti utakmice.

Rezultat je poravnao Atabej Čiček u 28. minuti susreta, da bi Hodžić s "bijele tačke" u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremenu postavio konačan rezultat 2:1.

Utakmicu koja je obilovala grubim startovima i mnoštvom žutih kartona, prije kraja je završio Hakan Baris koji je dobio drugi žuti karton u 89. minuti utakmice.

Prijateljski susret i prvu pobjedu novog selektora reprezentacije U-21 BiH Darka Nestorovića posmatralo je nešto više od 3.000 navijača u Kaknju.