Povreda Ognjena Vranješa

Autor Anadolija

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ je zbog povrede morao napustiti travnjak u 21. minuti utakmice između Akhisar Belediyespora i Gaziantepspora.

Vranješ i golman njegove ekipe Zydrunas Karcemarskas su se sudarili glavama u 14. minuti, neposredno prije gola koji je za domaćine postigao Ricardo Vaz Te.

Iako se golman Gaziantepspora Karcemarskas vratio u igri, Vranješ nije mogao nastaviti te je u igru ušao Mustafa Durak.

Susret 26. kola turske Spor Toto Superlige se odigrava na stadionu "19 Mayis" u Manisi, a prvo poluvrijeme utakmice je završeno vodstvom Akhisar Belediyespora rezultatom 1-0.

Poslije utakmice se očekuje saopštenje iz Gaziantepspora o težini povrede bh. reprezentativca Vranješa.

Nakon odigranih 25 utakmica u turskoj ligi Gaziantepspor se nalazi na 9. mjestu, dok je Akhisar Belediyespor na 12. mjestu.