Veliki peh za Partizan!

Tokom pripremne utakmice sa Terekom, već u 18. minutu, fudbaleri Partizana ostali su bez štopera Fabrisija, koji je doživeo možda tešku povredu.

Veliki peh za crno-bele u drugoj utakmici u danu!

Pre podne, postava koju je odredio Zoran Milinković deklasirala je Aluminij rezultatom 4:0, u utakmici koju je obeležio lep gol Nenada Marinkovića, a drugi susret, sa Terekom iz Groznog, nije počeo dobro!

Već u 18. minutu, sam, vraćajući se u odbranu, povredio se 25-godišnji Brazilac Fabrisio. Samo je ostao da leži na travi držeći se rukama za lice, a nakon što mu je lekarski tim srpskog šampiona ukazao pomoć na terenu, izašao je sa igrališta uz njihovu pomoć šepajući na levu nogu.

Prema prvim informacijama do kojih je MONDO došao, radi se o povredi zadnje lože leve noge, ali je rano za prve procene o težini povrede. Možda nešto o tome može da kaže Fabrisiova reakcija, kada je besno rukom udario u reklamu iza klupe crno-belih.

To nije bio kraj problemima za Milinkovića.

S obzirom na to da je "pola" pogona bacio u vatru u subotu u ranim popodnevnim časovima, protiv kluba iz Kidričeva, on za meč sa Terekom nije imao NIJEDNU zamenu na klupi, pa je Abubakar Oumaru sa tribina stadiona pozvan da se presvuče i uđe u igru (!?).

Fabrisiovo mesto na levom štoperu zauzeo je vezista Darko Brašanac.