Nervozni Lalatović prekinuo meč

Prijateljski duel Borac - OFK Beograd na Tari nije završen, jer je trener Čačana izazvao incident

Nenad Lalatović izazvao incident na pripremama Izvor: MN PRESS

Prijateljski meč između Borca i OFK Beograda na Tari prekinut je u 80. minutu meča zbog incidenta koji je izazavao trener Čačana Nenad Lalatović.

Duel je okončan u 80. minutu zbog prevelike tenzije koja se stvorila na terenu, prenosi "Sportski žurnal".

Napadač OFK Beograda Mladen Sarajlin je u finišu meča napravio grublji start, nakon čega se Lalatović obratio sudiji, a zatim opsovao tog igrača.

Pomoćni trener "romantičara" Saša Kljajić nedugo posle toga obratio se Lalatoviću i skrenuo mu pažnju da ne sme da psuje igrače, ali se doskorašnji trener Crvene zvezde oglušio o to upozorenje i nastavio.

Tenzija na terenu, i oko njega, povećavala se iz minuta u minut, a kulminiralo je kada je Lalatović flašom, koja se nalazila pored klupe, gađao Kljajića.

Zahvaljujući ostalim članovima članovima stručnog štaba izbegnut je fizički obračun, ali je sudija Bogdanović iz Čačka odlučio da deset minuta pre regularnog toka okonča duel.

Meč je završen pri rezultatu 2:1 za Borac. Strelaci su bili Živković u 44. minutu iz penala i Zec u 71. za ekipu iz Čačka, odnosno Jovanović u 26. minutu za OFK Beograd.