Farias i Željo pregazili Čelik (FOTO, VIDEO)

Željezničar pregazio Čelik na Grbavici. Junak "plavih" bio je Tiago Farias, strijelac dva gola.

PLBIH: Željezničar - Čelik 4:0, dva gola Fariasa Izvor: MONDO/Samir Cacan

Derbi 13. kola Premijer lige igrao se na Grbavici, a domaći fudbaleri slavili su mnogo lakše nego što se očekivalo – 4:0.

Poslije prvih 45 minuta bez golova raspucali su se "plavi" u nastavku i do kraja potpuno demolirali goste iz Zenice.

U intervalu od 47. do 58. minuta Željezničar je postigao tri gola i odlučio pobjednika.

Ono što je možda i najbitnije je da su navijači poslije prvog gola počeli davati podršku svojim igračima, što nije bio slučaj u prethodnom periodu.

...

Farias je postigao dva pogotka, a po jedna postigli su Kokot, te Mujagić na svom debiju u dresu Željezničara.