SERIJA A: Mihajlović slavi Adrijana

Brazilac Adrijano strijelac pobjedonosnog gola za Milan protiv Sasuola.

Siniša Mihajlović “preživio” je na klupi Milana.

Na tome najviše može da zahvali napadaču Adrijanu, koji je u 86. minutu postigao pobjedonosni gol protiv Sasuola za 2:1.

Za Milan je to tek četvrta pobjeda ove sezone.

Podsjećamo, kako je gazda Milana Silvio Berluskoni, od predsjednika kluba Adrijana Galijanija, javno tražio da smijeni srpskog trenera zbog loših rezultata. Mihajlović je prije nekoliko dana dobio ultimatum od uprave da mora da dobije naredne dvije utakmice u Seriji A protiv Sasuola i Kjeva, ukoliko želi da ostane na klupi.

Ovako čini se kako je Mihajlović dobio još jednu šansu, a na gol je protiv Sasuola stavio 16-godišnjeg Antonija Dinarumu.

Na San Siru, bivšii napadač Sevilje Karlos Baka doveo je Milan u vođstvo iz penala u 31. minutu.

Početkom drugog poluvremena Berardi je izjednačio na 1:1.

Juventus je na svom stadionu golovima Dibale i Mandžukića savladao Atalantu 2:0.

Pobjeda je mogla biti i ubjedljivija da Pol Pogba nije u 79. minute promašio penal.

Minimalnu pobjedu ostavrio je Udineze protiv Frozinonea.