Šampion BiH izvukao remi sa drugoligašem!

Fudbaleri Sarajeva odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Brotnja u Čitluku, koja je završena rezultatom 1:1 (0:0).

Čitlučani, koji se takmiče u Drugoj ligi Federacije BiH (grupa jug) su poslije mršavog prvog poluvremena na stadionu "Bare" poveli u 59. minutu pogotkom Silvija Penave, koji je iskoristio lošu reakciju posljednje linije bordo kluba i po zemlji savladao golmana Emira Plakala.

Izabranici Miodraga Ješića tek u finišu susreta su uspjeli da stignu do izjednačenja.

Igrao se 86. minut poslije centaršuta Edina Rustemovića, Cesar je prizemnim udarcem pogodio mrežu Brotnja za 1:1.

...

Mogle su Sarajlije u posljednjem minutu i do pobjede, ali je iz izgledne situacije neprecizan bio Amer Bekić.

Ovim susretom, klub sa "Koševa" je završio prvi dio priprema, a u četvrtka će otputovati u Antaliju.

Sarajevo - prvo poluvrijeme: Trifković, Kalasi, Kramar, Berberović, Mihojević, Radovac, Krajišnik, Herić, Osmanović, Velkoski, Klarić.

Drugo poluvrijeme: Plakalo, Kadušić, Almir Bekić, Barbarić, Kovačević, Emerson, Rustemović, Okić, Simeunović, Cesar, Amer Bekić.