Još jedan trofej u Bijeljini! (FOTO)

Mladi fudbaleri Radnika iz Bijeljine pobjednici su Pionirskog prvenstva Bosne i Hercegovine. Na završnom turniru u Zenici, Bijeljinci su u finalu savladali Radnik 1:0 golom Nikole Stanišića u finišu susreta.

Nakon velikog uspjeha seniora Radnika iz Bijeljine, koji su osvojili Kup Bosne i Hercegovine i prvi put izborili plasman na međunarodnu scenu, stopama prvog tima krenuli su i pioniri.

Dječaci iz Bijeljine do 15 godina trijumfovali su u Pionirskom prvenstvu BiH pobjedom u finalu protiv Borca iz Banjaluke 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Nikola Stanišić u 69. minutu meča.

Trener Radnika Ognjen Subotić je po završetku meča pohvalio je svoju, ali i protivničku ekipu.

"Odigrali smo jedan dramatičan susret i golom u finišu došli do trofeja. Nakon nešto lošije igre u prvom poluvremenu, drugih 35 minuta smo odigrali znatno angažovanije i zasluženo došli do pobjede. Čestitam svojim momcima, ali igračima Borca na odličnoj igri."

Bijeljinci su u polufinalu slavili Širokog Brijega identičnim rezultatom, dok su Banjalučani bili bolji od Željezničara 2:0.

BORAC - RADNIK 0:1 (0:0)

Stijelac: 0:1 Stanišić (69).