Partizan hvata zalet: Bomba Marjanovića! (VIDEO)

Crno-beli pobedili u drugom test meču u Poljskoj. Trener Tomić probao dve postave.

Fudbaleri Partizana ostvarili su i prvu pobedu u Poljskoj.

U duelu sa tamošnjim trećeligašem Pogonom iz Leborka, beogradski crno-beli slavili su 3:0, golovima Miroslava Radovića u 43. minutu, Valerija Božinova u 47. i "projektilom" Saše Marjanovića u 63.

Na stadionu hotela Mistral, Ivan Tomić još jednom je podelio ekipu na različite sastave za dva poluvremena, a njegovi izabranici su ostvarili pobedu bez većih problema, čak i manje ubedljivu od realne.

Crno-beli su odigrali raznovrsno i koristeći svoje spoljne igrače pružali su napadačima pregršt opcija.

Nemanja Mihajlović centrirao je u 43. minutu, defanzivac domaćeg tima igrao rukom u kaznenom prostoru, a povratnik u Humsku Miroslav Radović sa bele tačke je postigao prvi gol za Partizan posle 11 godina.

Na početku drugog poluvremena, ekipu je na terenu predvodio kapiten Saša Ilić i ubrzo je postavljen konačan rezultat.

Valeri Božinov je posle samo dva minuta nastavka kaznio grešku protivničkog golmana, a Saša Marjanović je 15-ak minuta kasnije "bombom" sa 25 metara pokazao kako ima precizan udarac.

Specijalista za pogotke iz "slobodnjaka" opalio je sa velike udaljenosti i postigao prvenac u dresu kluba u kojem je ponikao.

Uživajte.

...

Partizan: Šaranov, Vulićević, Gogoua, Milenković, Bogosavac, Everton, Brašanac, Janković, Radović, Mihajlović, Đurđić.

II poluvreme: Jovičić, Bandalovski, Balažic, Jevtović, Miletić, Radin, Marjanović, Ilić, Đuričković, Golubović, Božinov.

Sledeći test meč crno-beli igraju 2. jula protiv ekipe Legije iz Gdanjska od 11:00h.