Zvezda ide na Maltu, iako je Valeta izgubila!

Fudbaleri Crvene zvezde saznali su ime rivala sa kojim će igrati u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda zna ime prvog rivala!

Fudbaleri Valete sa Malte izgubili su u gostima od Toršavna 2:1 (1:1), ali uprkos porazu od Farana oni su prošli u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona gde će igrati sa Crvenom zvezdom.

oršavn je dobro otvorio utakmicu i poveo preko Torlejfsona u 10. minutu, ali nije se dugo čekalo na pogodak najboljeg fudbalera Valete. Federiko Falkone, koji je pogodio i u prvom meču, je u 24. minutu doneo izjednačenje Valeti.

Toršavn se posvetio napadima i došao u novo vođstvo u 66. minutu preko Agnarsona, ali su pobeda u prvom meču (1:0) i gol Falkonea u drugom, bili dovoljni da Valeta "bukira" meč sa Crvenom zvezdom.

Prvu utakmicu Zvezda će igrati u gostima, 12. ili 13. jula, a revanš je nedelju dana kasnije u Beogradu.