Banjalučani i dalje sanjaju trijumf

Borac u prijateljskom meču sa Petrovcem remizirao 2:2.

Borac Petrovac 2:2 prijateljska utakmica Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk
Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk

Banjalučki prvoligaš ni u šestoj kontrolnoj utakmici nije uspio da osjeti slast pobjede. Borac i Petrovac odigrali su 2:2, a crnogorski tim prokockao je dva gola prednosti.

Tim Zorana Dragišića, uprkos zaostatku, uspio je da se vrati u meč i golovima Siniše Radoje u 30. minutu, te Ognjena Škorića deset minuta prije kraja susreta izbori remi, drugi u nizu na pripremama na Zlatiboru.

Do kraja boravka na srpskoj planini planirano je da se odigra još jedan meč protiv Lovćena, nakon čega će uslijediti povratak u Banjaluku.

Prvenstvo Srpske počinje 6. avgusta, a generalnu probu pred start Borac će imati 23. jula protiv Rudar Prijedora.