Eibar poveo za 17 sekundi, ali izgubio! (VIDEO)

Pogledajte brzopotezni pogodak igrača španskog kluba, međutim, situacija se potom razvila u potpuno drugačijem smeru.

Fudbaler Eibara, Gonzalo Eskalante, postigao je jedan od najbržih golova u istoriji fudbala!

Vezisti španskog kluba bilo je dovoljno samo 17 sekundi da lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora zatrese mrežu Osasune.

Pogledajte kako je to učinio:

Gonzalo Escalante Goal - Eibar 1-0 Osasuna 17...by Football--Live

Brzo vođstvo, međutim, nije donelo domaćim igračima miran meč. Gosti su u razmaku od samo tri minuta uspeli da preokrenu! Serhio Leon je u 29. realizovao centaršut Alehandra Berengera posle dobrog prodora, a zatim je u 32. iskoristio grešku odbrane Eibara za vođstvo Osasune 2:1.

Tu, ipak, nije bio kraj golovima što se tiče prvog poluvremena. Serhio Enrih je u nadoknadi uspeo da izjednači na 2:2, ali su gosti ipak došli do pobede. Roberto Tores je u 58. minutu postigao i treći gol za Osasunu, ispostavilo se i za konačnih: Eibar - Osasuna 2:3.

Ovo je bila poslednja utakmica osmog kola Primere, a Osasuna je i pored tri osvojena boda ostala pretposlednja na tabeli, dok je Eibar osmi.