Nema Pogbe, ali nema ni problema - 4:0 za Junajted

Ekipa Žozea Murinja biće sama na vrhu bar nekoliko sati.

Mančester junajted odigrao je i petu uzastopnu utakmicu bez Pola Pogbe i "vezao" petu uzastopnu pobedu.

U odsustvu povređenog Francuza, "đavoli" zaista izgledaju odlično, mirno i to su dokazali i ove subote, pobedivši "fenjeraša" bez velikih problema:

JUNAJTED - KRISTAL PALAS 4:0

Golovima igrača koji sjajno koriste Pogbino odsustvo - Huana Mate i dvostrukog strelca Maruana Felainija, a potom i neizbežnog Romelua Lukakua, ekipa Žozea Murinja vratila se na vrh tabele i na njemu će ostati bar do kraja večerašnjeg derbija Čelsi - Mančester siti.

"Đavoli" su tako osvojili 19. bod od do sada mogućih 21!

Od početka do kraja susreta na terenu "Teatra snova" bila su dvojica reprezentativca Srbije - Nemanja Matić je ponovo sjajno "vezivao" linije domaćina, dok je na drugoj strani Luka Milivojević opet sa saigračima napustio teren pognutih glava. Po navici.

Kroz kakav košmar prolazi Kristal Palas dokazuje i to da u sedam utakmica još nije postigao gol! Trenutna gol razlike ekipe Roja Hodžsona je katastrofalnih 0:17, a druga cifra je mogla da bude i veća, samo da su fudbaleri Junajteda bili prisebniji u završnici ili da dvostruki asistent Markus Rašford nije zamenjen u 72. minutu.

TEŠKI DANI ZA TADIĆA I SAUTEMPTON

Još je dan srpski reprezentativac bio je na terenu i neće po dobru pamtiti današnji meč.

Dušan Tadić gostovao je sa svojim Sautemptonom u Stouku i u porazu 2:1 dobio žuti karton početkom drugog dela. Utakmicu na Britanija stadionu odlučio je iskusni Piter Krauč, golom u 85. minutu.

Sautempton je tako doživeo četvrti poraz u poslednjih šest mečeva, uz remi protiv Hadersfilda i jedini trijumf u tom nizu protiv potonulog Kristal Palasa...

Hadersfild - Totenhem 0:4 (0:3)