"Šef je htio borbenost, to smo i pokazali" (VIDEO)

Autori mondo.ba Autori Goran Arbutina

Poslije pobjede nad rumunskom Čikzeredom zadovoljni igrači Borca, ali i trener Darko Vojvodić.

Borac u Antaliji - pobjeda 2-0 izjave Darko Vojvodić - igor Aničić - Bojan Batar Izvor: MONDO - Goran Arbutina

Umor ipak nije "vezao" noge fudbalerima banjalučkog Borca.

Crveno-plavi su dana su Antaliji odigrali prvu prijateljsku utakmicu u kojoj su zasluženo pobijedili rumunsku Čikzeredu rezultatom 2:0, iako su jutros odradili naporan trening.

Nadali su se fudbaleri Borca jutros lakšem treningu s obzirom da ih je poslijepodne čekala utakmica, ali ni prvi test, ni kiša i vjetar nisu pokvarili planove trenera Darka Vojvodića.

Jutarnji trening odrađen je maksimalno, a isto bi se moglo reći i za popodnevnu utakmicu na terenina trening centra "Titanik" u Antaliji, pa je trener Darko Vojvodić poslije utakmice bio izuzetno zadovoljan.

"Momački su jutros trenirali bez lopte i ova utakmica im je došla i da malo odmore. Vidjeli ste, momci idu odlično, perfektno. Zadovoljan sam, bez obzira na rezultat koji nam je u drugom planu, odnos prema utakmici, odnos prema treningu i generalno ponašanje naših igrača ovdje u Antaliji je za svaku pohvalu", rekao je Vojvodić poslije utakmice izvještačima iz Antalije.

Igrači Borca dominirali su tokom čitave utakmice, a bedem ispred gola protivnika pogotkom u 57. minutu probio je Igor Aničić.

Pogledajte utiske iskusnog veziste poslije utakmice u Antaliji:

U strijelce se dvije minute prije kraja upisao i mladi Bojan Batar. Štoper Borca odlično je iskoristio ukazanu priliku u drugom poluvremenu i pogotkom glavom poslije kornera zaključio današnji meč.

Dvadesetogodišnji štoper poručio je da je srećan zbog pobjede i pogotka u dresu Borca.